zdrowieja.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

kolor włosów
Uroda

Jaki kolor włosów odmładza po 40-tce?

Wybiła ci magiczna data? Czterdzieste urodziny? Wraz z tym do głowy przychodzi ci wiele różnych myśli. Niektóre z nich dotyczą tego, czy jesteś stara czy nie? A może jak odmłodzić swój wygląd, aby czuć się lepiej? To naturalne i nie ma się czym przejmować. 4 z przodu metryki zawsze jest czymś intrygującym i budzącym pewne obawy. Na szczęście nawet jeśli nie czujesz się młodo, istnieje wiele innych sposobów, które pozwolą ci to zmienić. Jedna ze skuteczniejszych metod to zmiana koloru włosów.

Na jaki kolor zafarbować włosy po 40 tce?

Nieprzypadkowo mówi się że zmiana fryzury to jeden z bardziej przełomowych okresów w życiu. Zwykle na ten krok decydujemy się wtedy, kiedy chcemy coś zamknąć i coś otworzyć. Tak również jest z wejściem w nowe dziesięciolecie. Zmiana koloru włosów może nam dodać pewności siebie, sprawiając że lepiej poczujemy się we własnej skórze. Jedne z najmodniejszych w tym sezonie kolorów włosów to oczywiście blond. Jeżeli pragniesz w ten sposób podkreślić swoją niezależność, pewność siebie i niezłomność, wybór koloru blond jest najlepszym, co możesz dla siebie zrobić. Oczywiście, aby uzyskać satysfakcjonujący cię efekt kolorystyczny, należy umiejętnie dobrać rodzaj farby, a także udać się do doświadczonego salonu fryzjerskiego. Jednak nie tylko kolor blond jest modny w tym sezonie i potrafi cię skutecznie odmienić. Nieco bardziej kontrowersyjny efekt można uzyskać, kiedy zdecydujemy się na kolor… rudy. Dokładnie tak. Niewiele osób decyduje się na farbowanie włosów na rudo, obawiając się nie tyle efektu końcowego, co tego co powiedzą na to ich znajomi lub rodzina. Jeśli ty nie masz takich obaw i wątpliwości, możesz być pewna że farbowanie się na kolor rudy odmłodzi cię o kilka, a może i kilkanaście lat.

Ile kosztuje farbowanie włosów?

Każda z pań, która kiedykolwiek decydowała się farbować włosy w salonie fryzjerskim, wie że nie są to tanie rzeczy. Za taką usługę można zapłacić nawet i 300 złotych i więcej. Wiele zależy od miejsca, w którym będziemy wykonywać farbowanie włosów, zastosowanych kosmetyków, jak i kondycji oraz aktualnego koloru naszych włosów. Marzy ci się zmiana koloru włosów i odmłodzenie wyglądu? Nie masz jednak na to pieniędzy teraz? Niczym się nie przejmuj – pożyczka bez BIK to dokładnie to, czego potrzebujesz. Pożyczka bez BIK zapewnia ci pieniądze na pokrycie dowolnych wydatków i to co najważniejsze, nikomu nie musisz tłumaczyć na co te pieniądze chcesz wydać. Mogą to być dowolne przyjemności, od dawna planowane wydatki lub po prostu codzienne zakupy.