zdrowieja.pl

Blog o modzie, urodzie i zdrowiu

Lifestyle Uroda

Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs – na co się zdecydować?

Przedłużanie rzęs to połączenie wielu pozytywnych rozwiązań. Przede wszystkim nie musimy codziennie się malować, aby wyglądać naprawdę dobrze! To ogromna oszczędność czasu, a także wpłynięcie pozytywnie na nasze samopoczucie! Jeśli wyglądamy dobrze, to też czujemy się dobrze! Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne podczas wakacji czy podróżowania, kiedy nie chcemy marnować czasu lub też nie mamy możliwości pomalowania się. Do wyboru mamy całą masę różnego rodzaju stylizacji. na którą warto się zdecydować?

Najbardziej naturalne i delikatne – metoda 1:1

Jest to najprostsza i jednocześnie najbardziej subtelna metoda. Polega ona na przyklejeniu jednej rzęsy sztucznej do jednej rzęsy naturalnej. Możemy posługiwać się różnymi długościami i typami skrętu rzęs. Jednak cały efekt będzie bardzo naturalny. Wiele kobiet decyduje się właśnie na tę metodę. Wciąż naturalne mogą być także rzęsy 1:2 czy nawet 1:3, jeśli tylko odpowiednio dobierzemy długość i skręt rzęs. Warto zadbać też o nasze naturalne rzęsy, aby przedłużanie było dla nich komfortowe. Więcej na: http://www.kosmetyki-online24.pl.

Najbardziej popularne obecnie rzęsy – 2D-3D

To idealne połączenie gęstości z lekkością. Uzyskujemy naprawdę piękny efekt objętości, ale oko nie jest zbyt przeciążone całą stylizacją. Wciąż mamy efekt świeżości i delikatności, ale już z pazurem. Ważne jest to, że przy takiej stylizacji wykorzystuje się cienkie rzęsy, które nie osłabiają zbytnio naszych naturalnych. Kępki dają piękny efekt wachlarza, który jest odpowiednio rozłożony przez stylistkę. Takie przedłużanie pasuje zarówno do codziennego stylu, jak i będzie idealne na większe wyjście!

Objętość i niesamowity efekt, czyli przedłużanie metodą Hollywood i Russian Volume

Jeśli zależy Ci na bardzo widocznej i mocniejszej stylizacji, to 4D-8D będą dla Ciebie! Metoda Hollywood i Russian Volume jest z nich najczęściej wybierana. W tym przypadku przykleja się nawet 8 sztucznych rzęs do jednej naturalnej! Są one oczywiście bardzo cienkie i lekkie, ale wciąż jest to bardzo mocny efekt. Jest to metoda, która zazwyczaj sprawdza się u aktorek, modelek czy też na ważne okazje. Jednak jeśli zależy Ci na takim efekcie także na co dzień, to nic nie stoi na przeszkodzie!


Jak widać do wyboru mamy cały szereg różnych stylizacji. Możemy wybrać idealną opcję dla nas. Każda kobieta szuka czegoś innego, więc najlepiej jest poradzić się stylistki, jaka metoda da nam najlepszy efekt!