Strona główna
Kosmetyki
Tutaj jesteś

Nieoczywiste akcesoria do paznokci, które warto mieć!

Kosmetyki Data publikacji - 29 maja 2021 Autor - Redakcja zdrowieja.pl

Z tak ogromną dostępnością produktów do paznokci można obecnie zrobić na nich wszystko! Udowadniają to coraz to nowsze stylizacje, którymi możemy inspirować się w Internecie. Tysiące kolorów, wzorów, pyłków, brokatów… aż może zawrócić się w głowie! W całym tym szale są pewne produkty, które w domowych warunkach mogą okazać się niezwykle przydatne! Po niektórych z nich nie spodziewalibyśmy się nawet, że mogą być używane do paznokci! Oto kilka z nich – sprawdź sama!

Akcesoria do paznokci, które są najbardziej przydatne

Zacznijmy od bardziej oczywistych przedmiotów, które są rzeczywiście przeznaczone do stylizacji paznokci. Jednak nie każdy wie, że takie nawet istnieją! Na pierwszy ogień idzie specjalny lakier-klej do zabezpieczania skórek! To produkt wyglądający jak zwykły lakier do paznokci, jednak zastygający do konsystencji lateksu. Za pomocą pędzelka rozprowadza się go wokół paznokcia, na skórkach. Jeśli niechcący wyjedziemy lakierem poza paznokieć, to ta gumowa warstwa ochroni skórki i palce przed ubrudzeniem! Po skończonym malowaniu wystarczy oderwać klej i wyrzucić! Inny produkt, który zawsze warto mieć, to drewniane patyczki w dużych ilościach! Najlepsze są te z jednej strony zakończone do szpica, a z drugiej jak kopytko do odsuwania skórek. Są one naprawdę niezastąpione w malowaniu paznokci!

Akcesoria do paznokci, o których nie wiedziałaś!

Lakiery hybrydowe są dostępne w naprawdę wielu kolorach. Pastelowe, neonowe, brokatowe… można powiedzieć – do wyboru, do koloru! Jednak czasem nudzą nam się zwykłe lakiery i chcemy jeszcze czegoś więcej! Wystarczy wziąć zwykłą gąbkę do makijażu! To właśnie to akcesorium pozwoli na stworzenie efektu ombre na paznokciach. Wybierz dwa lub trzy kolory lakierów i nałóż je na prosty kawałek gąbki. Następnie odbij kolory na paznokciach i ciesz się świetnym efektem! Przy tej metodzie idealnie sprawdzi się lakier-klej do zabezpieczania skórek. Jak widać, wymienione przez nas akcesoria naprawdę się przydają!

Zadbaj o swoje paznokcie z odpowiednimi akcesoriami!

Warto pamiętać, że to nie akcesoria są tu najważniejsze. Podstawą pięknego manicure są odpowiednie lakiery, bazy i topy! Takie zapewnią nam znane i lubiane firmy. Jeśli chcesz je poznać, to odwiedź stronę: http://dobre-kosmetyki.com.pl/Paznokcie-hybrydowe-Semilac-%e2%80%93-jak-je-zrobic/. Warto stawiać na takie sprawdzone produkty, gdyż mamy wtedy pewność, że stylizacja długo utrzyma się na paznokciach, a samo jej wykonywanie będzie proste i przyjemne!

Poduszki z naturalnym wypełnieniem

Redakcja zdrowieja.pl

Zdrowieja.pl to blog stworzony z myślą o wszystkich, którzy pragną żyć zdrowo, wyglądać pięknie i czuć się dobrze. Nasza redakcja to zespół entuzjastów zdrowego stylu życia, mody oraz urody, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?